Za jedinečností svíček Yankee Candle stojí v prvé řadě kvalitní výroba. Značka Yankee Candle využívá tradiční postupy starých místrů a kombinuje je s exotickými i tradičními vůněmi květin, ovoce nebo koření. Svíčky Yankee Candle jsou vyráběny z nejlepšího parafínu a ručně rovnaného bavlněného knotu. Vše je uzavřeno ve skle.

Nabídka vůní je velmi nápaditá a široká, takže si jistě vybere každý. Yankee má vůni pro každého! Provoňte si domácnost příjemnou vůní nebo darujte svíčku Yankee Candle svým blízkým!

 

Co odlišuje Yankee Candle od ostatních vonných svíček?

Značka Yankee Candle se nespokojuje pouze s vyvíjením vůní a prodejem vonných svíček, její experti vytvářejí a cizelují každé jednotlivé aroma po celé roky. Koupíte-li si levnější svíčku, často se vám stane, že vůně zmizí, ještě než svíčka dohoří, ale svíčky Yankee Candle voní do posledního záblesku plamínku. 

 

V čem spočívá její celosvětový úspěch?

Od momentu, kdy škrtnete sirkou, až do posledního zaplápolání plamínku, uvolňují vonné svíčky Yankee Candle ty nejčistší, pohádkově osvěžující vůně, které ani postupem času nevymizí. Každá esence musí vonět tak reálně a příjemně jako skutečná květina, ovoce, koření, místo nebo zážitek, kterým je inspirovaná.

 

Yankee Candle je jen jedna

Na světě neexistuje jiná značka s takovým příběhem. Na počátku stál jeden jediný člověk a v současnosti je Yankee Candle nejproslulejší výrobce aroma svíček a vůní do interiérů. 18 000 obchodů v USA, přes 2 000 prodejních míst ve Velké Británii, distributoři ve 23 evropských zemích – to dělá z Yankee Candle jednu z nejznámějších a nejžádanějších značek na trhu.