Široký výběr a neustále se obměňující sortiment pokojových rostlin - kvetoucích i nekvetoucích - to je pádný důvod, proč byste k nám měli zajít. V sortimentu pokojovek naleznete rostliny pro jakékoliv stanoviště v bytě, kanceláři, prodejně, hale ... Vedle menších pokojových rostlin nabízíme také třímetrové solitery.

 

Základní členění pokojových rostlin, které v našem zahradnickém centru můžete najít: 

  • rostliny okrasné listem
  • kvetoucí pokojové rostliny
  • orchideje
  • bonsaje
  • kaktusy a sukulenty
  • citrusy

 

Samozřejmostí, kterou poskytujeme všem zákazníkům, je bezplatné poradenství. Poradíme vám nejen s výběrem, ale doporučíme, jak o rostlinu pečovat v domácích podmínkách, kdy zalévat, čím hnojit. Vybranou rostlinu vám rádi zabalíme a zabezpečíme pro převoz. 

 

Pokojové rostliny v našem zahradnickém centru členíme i do zajímavých témat, která vám mohou pomoci si sestavit ideální kompozici právě pro váš interiér.

Air so pure neboli rostlinné čističky

Je vědecky prokázáno, že některé pokojové rostliny absorbují až 90 procent škodlivých látek, které se uvolňují z nábytku, elektroniky, ale i kosmetiky a čistících prostředků a čistí tak vzduch. Mezi nejvýkonnější lapače škodlivin v bytech i kancelářích paří ledviník (Nephrolepis), lopatkovec (Spathiphyllum), břečťan (Hedera), tečkovka (Phlebodium) a areca (Areca). 

 

Rostliny ze všech koutů světa

Uvědomili jste si někdy skutečnost, že pokojové rostliny se stávají pokojovými  až v našich zeměpisných šířkách? Připravili jsme pro vás atraktivní výběr rostlin ze všech koutů světa, který obsahuje velice nenáročné druhy listem okrasných pokojových rostlin. Jde o ojedinělou kolekci rostlin z Afriky nebo jižní Ameriky.

 

Rostliny pro domácí mazlíčky

Mlsání pro vaše mazlíčky - to je skupina pokojových rostlin, které jsou enormě přitažlivé pro kočky, králíčky, papoušky a další domácí zvířata. Cyperus Zumula vyhledávají kočky, zakrslí králíčci milují Chlorophytum Variegatum a papoušci a želvy ocení Calissia Turtle.

 

Zvláštním, ale stále vyhledávanějším způsobem úpravy pokojových rostlin jsou rostlinná terária. Pořiďte si kousek přírody ve skle aneb rostlinné terárium. Je to originální dekorace do vašeho bytu, může se stát i skvělým dárkem.