Vybrali jsme si několik institucí, projektů i jednotlivců, kterým věříme a které podporujeme v jejich činnosti i v tom, co umí. Věříme, že naše dlouhodobá podpora má smysl a jsme rádi, že naši zákazníci pomáhají s námi.

Od roku 2015 společně s našimi zákazníky podporujeme děti z teplického Klokánku.  Na konci roku předáváme teplickému Klokánku šek s penězi, které organizaci pomáhají s běžným provozem. Zástupci Klokánku u nás mají dveře otevřené kdykoliv a několikrát do roka mají i naši zákazníci možnost potěšit se výrobky, které vyrobily samy děti a podpořit tak provoz Klokánku. 

 

Zahradnictví Dvořák a syn se v roce 2022 zapojilo do projektu "Rozkvetlá sídliště", jehož cílem je oživení veřejné zeleně za účasti veřejnosti. Projekt funguje pod patronací města Teplice, jeho partnerů a široké veřejnosti. Více o projektu zde

Tomuto projektu držíme pěsti a přejeme si, aby se do něj postupně zapojovalo víc a víc dobrovolníků z řad veřejnosti. Ten, kdo má vlastní zahradu to ví moc dobře: příroda totiž přináší do života krásu, relax i poznání.
Abychom podpořili první vlaštovky, které do projektu vstoupily, budeme se k těmto trvalkovým záhonům pravidelně vracet a budeme vás informovat, jak se jim daří.
Fotogalerii naleznete zde
 
 
PODPORUJEME NÁŠ REGION 2022
  • Psí den Teplice, 27.8.2022
  • Cyklistický závod Duchcov - Bouřňák, 27.8.2022
  • Jarmark chutí 23. a 24.9.2022