Zejména pro děti máme v našem zahradnictví miniZOO se zakrským králíkem, morčaty, papoušky. Velikou atrakcí je i kozí můstek, který využívají naše kozičky. Pravidelní návštěvníci už znají všechny: Lízu, Betynu, kozlíka Šikulu i poslední přírůstek: kozičku Sazičku.

2011: Naši stálí zákazníci jistě vědí, že v našem zahradnickém centru v Teplicích mohou kromě rostlin a dalšího souvisejícího zboží najít i několik koutků se zvířaty pro pobavení těch nejmenších. Jedná se o rybičky, andulky, králíka Bobíka, morčata a samozřejmě také výběh s Kamerunskými kozami, který je součástí zahradnictví již více než 10 let. V roce 2011 sídlily ještě naše kozičky ve venkovní zahradě přiléhající ke skleníku s pokojovými rostlinami. 

2012: Na jaře roku 2012 jsme kozičky přesunuli do zadní části venkovní zahrady, kde se dočkaly úplně nového výběhu s kameny a vysokou dřevěnou lávkou - kozím můstkem - aby mohly skákat a šplhat tak, jak tato zvířata potřebují. Po přestěhování koziček do jejich nového domova jsme byli popravdě trochu zklamaní, protože kozičky se nové lávky bály. Teprve po více jak měsíci začaly skákat a lézt na první, nižší, pódium. S příchodem nového přírůstku -  kozičky Sazičky - docenily můstek i původní obyvatelky naší miniZOO. Jméno pro černočernou kozičku vybrali naši fanoušci na facebookovém profilu, pokřtěna byla slavnostně v rámci dýňových slavností v říjnu 2012.  

2013: Naše zahradnická kozí "rodinka" už je v novém výběhu jako doma. Sazička už se stala právoplatným členem kozího stádečka.