Užijte si chuť srílanských čajů BASILUR, které jsou vyráběny z těch nejkvalitnějších ingrediencí. Potěšíte jimi nejen sebe, ale díky originálnímu obalu mohou být i skvělým dárkem.

BASILUR TEA EXPORT LTD je firma, která vznikla za účelem vytvořit z čaje něco jedinečného a exkluzivního, co se nedá jen tak napodobit. Doménou těchto čajů je spojení prémiové kvality a nevšedního designu. Vzhledem k tomu, že čaj je zpracován a balen ve stejné zemi, kde se pěstuje, je zaručena i jeho čerstvost. Společnost Basilur klade vysoký důraz na kvalitu – od trhání, přes třídění až po balení, vše je pečlivě sledováno, a určuje standard pro výrobu těch nejkvalitnějších čajů.

 

 

Vynikající balení a jedinečná chuť čaje BASILUR z něj dělá perfektní dárek pro každou příležitost.

 

 

Kolekce čajů BASILUR pochází z rozdílných čajových plantáží, které se rozdělují podle nadmořské výšky a regionu. Dalším důležitým aspektem čajových kolekcí Basilur jsou přísady, které se do vybraných řad přidávají. Tyto přísady se získávají z celého světa, a je dbáno na kvalitu a přírodní původ těchto surovin. Čajové řady Basilur netvoří pouze čistě černé čaje, nalezneme mezi nimi i čaje čistě zelené, druh Oolong, i čaje s kousky ovoce a bylinek.

 

 

Čaje BASILUR jsou unikátní – jsou zabaleny a odeslány během několika dnů po sklizni. Míchají a vyrábějí je čajoví mistři s bohatými zkušenostmi. Nejlepší kvalita čaje BASILUR v kombinaci s ohromujícím množstvím různých příchutí, přírodního ovoce a bylin činí příjemný a osvěžující zážitek z každého šálku tohoto mimořádného čaje.

 

Z historie čaje ... 

Podle čínské legendy se o objevení čaje zasloužil čínský císař Šen Nung, který patřil mezi uctívané vědce, učitele a mecenáše umění. Vodu před použitím převařoval, protože věřil, že se tím stává bezpečnější a zvyšuje se její trvanlivost. Jednoho dne mu při práci v zahradě spadlo do převařené vody několik lístků z keříku, voda změnila barvu a zavoněla. Císař ochutnal a byl překvapen osvěžující chutí vzniklého nápoje. Popíjení čaje se tak rozšířilo a stalo se oblíbeným pro uvolňující a relaxační schopnosti.

 

Kolekce čajů BASILUR do tohoto konceptu skvěle zapadá – vybere si opravdu každý. Společnost BASILUR je hrdá na to, že stylovou a exkluzivní prezentací povyšuje pití čaje na prémiový, až exkluzivní zážitek. Čaje BASILUR jsou připravovány a baleny pro zákazníky, kteří si chtějí pití čaje opravdu vychutnat.