Už několik let vám představujeme kolekci růží Parfuma německé šlechtitelské firmy Kordes. Před více než 25 lety se firma Kordes rozhodla, že nejvyšší ambicí šlechtění růží bude odolnost vůči chorobám. Ale nezapomnělo se ani na duši růže – její vůni.

Cesta ke spojení všech výjimečných vlastností královny květin byla náročná a dlouhá, ale podařilo se: kolekce růží Parfuma vás přesvědčí, že z moderních růží se vůně rozhodně nevytratila.

Abyste měli šanci nahlédnout do tajů vůní nových růží, pozvala firma Kordes ke spolupráci francouzskou parfémistku Claudii Valder, aby pro vás analyzovala jednotlivé tóny vůně a zasvětila vás do tajů vonných esencí. Díky bezkonkurenčním popisům jednotlivých složek vůně budete moci zkoumat, jaké tóny se objevují v základu, v srdci a v hlavě růžového parfému. Nechte se vést do smyslného světa vůní …

 

Odrůdy kolekce Parfuma, které znáte z minulých let a jejichž charakteristiku najdete zde

Gartenprinzessin Marie-José

Constanze Mozart

Herzogin Christiana

Rosengräfin Marie Henriette

Kiss me Kate

Gräfin Diana

Madame Anisette

 

Nové odrůdy:

Carmen Würth - Romantická plnokvětá růže s nevšední výraznou barvou v chladnějších fialových tónech. Vůně je intenzivní ovocná. V základu cítíme zemité tóny, patchouli i klasickou růží. Postupně se vůně otevírá do ovocných tónů a můžeme cítit litchi, jablko s krémovým zakulacením.

Freifrau Caroline - Romantická růže s plným květem a intenzivní vůní. Nostalgické květy mají sytou růžovo fialovou barvu. Typ tzv. anglické růže s vynikajícím zdravím a bohatým kvetením. 

Grossherzogin Luise - Ušlechtilý květ, krásná vůně a nevšední barva květů.Světlé květy vytváří krásný kontrast s lesklým tmavě zeleným až rudým listem. To vše umocňuje trvanlivost květu a také schopnost odolávat rozmarům počasí. Jedna z nejvydařenějších růží.

 

Vzrostlé růže ve velkých květináčích, které vám budou dělat radost po celé léto, jsou právě teď na prodejně. Přijďte si pro ně!