Venkovní keramické nádoby jsou vyráběny tak, aby byla zajištěna jejich minimální nasákavost (do šesti procent), která je zárukou bezproblémového přezimování nejen vysazených rostlin, ale také vlastních květináčů. V opačném případě by se totiž voda nasáklá ve stěnách nádoby vlivem mrazu měnila v led a květináč by popraskal.
K docílení nejvyšší kvality keramických výrobků se používají nejen nejmodernější technologie, ale především kvalitní vstupní suroviny. Několikrát přečištěná přírodní hlína se po výpalu ponoří do speciální lázně, která zabrání nasákavosti a usazování krystalů solí na vnější straně stěn. Nádoba se pak stává esteticky zajímavější i odolnější. I tuto keramiku lze zařadit mezi mrazuvzdornou, ve srovnání s kameninou má však kratší životnost. Přes zimu je vhodné chránit tyto nádoby obalením jutovou textilií.

Sérii v barvě vulkano (hnědá hlína) a vulkano graffiato (ozdobná úprava kraje nádoby) tvoří nádoby různých velikostí a tvarů – od jednoduchých vyšších váz po širší, objemnější mísy se stěnami zdobenými vrubováním. Nabídka zahrnuje také truhlíky a samozřejmě misky pod všechny typy keramiky.

Tyto produkty jsou určeny pro použití v exteriéru i interiéru, přičemž jejich hodnota se opírá o vlastnosti použitého materiálu – je přírodní, zcela ekologický a díky tomu při použití velmi příjemný.