Nahlédněte pod pokličku tohoto kouzelného, trochu tajemného světa a nalaďte se pomalu na neopakovatelnou zimní náladu, která pomalu klepe na dveře ...

 

Zasněný, romantický a poetický vánoční styl přinesou do našich domovů stříbrošedé, hnědavé a zlatavé tóny, vše je tlumené jakoby pod příkrovem sněhu a ledu a vyvolává v nás dojem zklidnění a sváteční pohody. V kombinaci s matně bílou barvou vytvoříte tak opravdu elegantní, příjemnou atmosféru zejména v interiérech v rustikálním stylu.

 

 

Hlavním znakem této kolekce jsou přírodní materiály.

 

Pravým opakem tohoto trendu je použití jásavé, jasně červené barvy v kombinaci s růžovou a bílou.

Tyto barvy a dekorace z nich prozáří a rozveselí každý interiér a vyvolají pocit tepla a dobré nálady.

 

Pokud se ve vaší domácnosti pohybují malé děti, můžete ve vánočních přípravách ještě více popustit uzdu své fantazii a použít například k ozdobení stromečku všechny veselé pestré barvy včetně použití plyšových hraček a zvířátek. Děti barvy a hračky milují a takovýmto stromečkem jim uděláte opravdovou radost.

Děti Vánoce milují, tak proč jim neudělat radost i dekoracemi v tomto stylu?!

 

Mnozí z nás touží o Vánocích uniknout z města a rozhodnou se strávit svátky na chalupě nebo horské chatě. I pro tyto prostory máme připraveno mnoho vhodných dekorací. Otvírá se zde prostor pro použití zejména přírodních materiálů a dekorací z nich vytvořených. I v tomto trendu naleznete v našich zahradnických centrech náměty, potřeby a hotové dekorace.

 

Vánoce tak trochu jinak

Každým rokem ale najdete mezi léty prověřenými a "klasickými" styly nějaký ten barevný nebo designový vrtoch. Můžete si tedy klidně vyzdobit interiér v černo-zlaté, stejně tak v pastelových nebo zářivých neonových barvách. Prostě - udělejte si Vánoce takové, jaké je chcete mít právě vy!

 

PS:

Ať už se rozhodnete vyzdobit svůj domov v jakémkoli stylu a nebo se spokojíte s adventním věnečkem a hezkým stromkem, nikdy nezapomeňte na svíčky, protože bez jejich světla se pravá vánoční atmosféra ani vytvořit nedá.