Ať už si svátečně zdobíte celý dům od sklepa až po půdu a k tomu ještě zahradu, nebo zůstanete jen u obligátního adventního věnce a vánoční hvězdy na stole, je to na vás. My vám představíme to nejlepší, co jsme objevili mezi současnými trendy. 

Letošní kolekce vánočních dekorací jsme naaranžovali do jednotlivých místností našeho svátečně vyladěného domu. Pokud hledáte nové trendy, najdete je. Pokud hledáte inspiraci, najdete ji také. Pokud se chcete jen pokochat, kochejte se ...

 

Obývací pokoj jako srdce domova 

Jako první vstoupíme do obývacího pokoje, který je srdcem domu, kde si každý může užít kousek jen pro sebe. Tuto kolekci vánočních dekorací jsme nazvali Teplo domova aneb červená elegance. Luxus, blyštivá světýlka, ale zároveň i hřejivá atmosféra a útulnost domova. Dominantní barvou této kolekce je tradiční červená, doplněná vínovou a zelenou, s nádechem stříbrné a špetkou hnědé, kterou vnášejí dekorace z přírodních materiálů. Uvelebte se a užívejte si vánoční pohodu v rodinném kruhu!

 

Zimní terasa s girlandami

Máte rádi, když se to i před vstupem do domu blyští a svítí tisíce malých světýlek? Pak je tato expozice právě pro vás. I přes studený vzduch, sem tam nějakou sněhovou vločku a zpívající meluzínu vám bude na této terase útulno. Možná je to díky použitým barvám, které přinášejí hřejivý pocit: dekoracím vládne bronzová, hnědá a navrch špetka tyrkysu. Možná je to i díky pocitu, že se vždycky budete moci schoulit mezi hřejivé přehozy a deky, které jsou připraveny na lavici v závětří. Usrkávejte horký čaj a kochejte se pohledem na bohaté girlandy, které štědře lemují okna, dveře i zábralí vaší terasy!

 

Vánoční kuchyň

Zkuste pro letošní rok zapomenout na tradiční vánoční kombinace barev. Co třeba zelená v kombinaci se zlatou, korunované kapkou bronzu a doplněné třpytkami? Přesvědčíme vás, že dokáží divy. Této kolekci však dominuje zejména dřevo v různých polohách - masivní prkénka, etažéry, mísy a podnosy různých tvarů, jak je to v kuchyni obvyklé. Ačkoliv by se mohlo zdát, že kolekce bude fádní až nudná, opak je pravdou - toto téma je jasné a hravé, jednoduše bohaté, přitom však klidné a ve své decentnosti až honosné.

 

Království dětí

Dáváte přednost tradici a Vánoce se u vás nesou na červené vlně? Převládají ve vašich vánočních dekoracích především přírodní materiály - dřevo a kov, záplava andělíčků, rolniček, dřevěných hvězdiček a stromečků? Spousta různých postaviček a panáčků? Tak tato kolekce je přesně pro vás. Vítejte v království dětí! Připravte dětem Vánoce, na které nezapomenou, a sami si připomeňte to, co tak důvěrně znáte z dětství.

 

Střídmý pokoj pro hosty

Mohou být Vánoce jednobarevné? My si myslíme, že ano a tato malá kolekce to dokládá - střídmá barevnost, v tomto případě bílá, krémová a smetanová přece tak skvěle ladí s přírodním dřevem! Jednoduché, útulné a přesto slavnostní.

 

Vodní víla

Téma, které potěší malé princezny. U nás jsme ho rozehráli na pozadí opuštěného zahradního jezírka, k němuž se chodí napojit zvířata z nedalekého lesa, ptáčci a další zvířátka. Nad jezírkem se vznáší vodní víla, na jejíchž šatech se objevují všechny barevné odstíny této pastelově snové kolekce. Je plná bílé, stříbrné, mnoha odstínů růžové a dalších světlých, pastelových barev. Celá kolekce navozuje klid, pohodu, možná až snovou atmosfétu vánočních svátků.

 

Tak jaké budou letos Vánoce u vás doma?