Čekáte s napětím, jaké trendy a barevné kombinace přinesou letošní Vánoce? Připravili jsme pro vás několik témat, která vás chytnou za srdce, ... a nebo se jimi nechte alespoň trochu inspirovat.

 

Teplo domova aneb Červená elegance

Jako první představíme kolekci, kterou jsme nazvali Teplo domova aneb červená elegance. Luxus, blyštivá světýlka, ale zároveň i hřejivá atmosféra a útulnost domova. Dominantní barvou této kolekce je červená, doplněná vínovou a krémovou, s nádechem zlaté a špetkou hnědé.
Uvelebíte se v naší červené eleganci?!

 

Vánoce v barvách pastelů

Představte si den, kdy nikdo nikam nemusí a celá rodina se sejde u stolu a užívá si atmosféru plnou pohody a klidu.
Takové pocity navozuje naše kolekce "Vánoce v barvách pastelů". Je plná stříbrné, mnoha odstínů růžové a dalších světlých, pastelových barev.
Vytvořte si příjemnou atmosféru pro společné chvíle u vánočního stolu.

 

Vánoce v objetí přírody

Zkuste pro letošní rok zapomenout na pronikavé, jasné barvy. Vždyť i jemné odstíny bílé a krémové v kombinaci s olivovou, pistáciově nebo tmavě zelenou barvou, korunované kapkou bronzu a doplněné třpytkami, dokáží divy. Této kolekci dominuje zejména dřevo v různých polohách. Ačkoliv by se mohlo zdát, že kolekce bude fádní až nudná, opak je pravdou - toto téma je veselé, jasné a hravé, přitom však klidné a ve své decentnosti až honosné. Zavřete oči a zkuste se zasnít ...

 

Vánoce (nejen) pro děti

Dáváte přednost tradici a Vánoce se u vás nesou na červené vlně? Převládají ve vašich vánočních dekoracích především přírodní materiály - dřevo a kov, záplava andělíčků, rolniček, dřevěných hvězdiček a stromečků? Spousta různých postaviček a panáčků? Tak toto je přesně pro vás. Připravte dětem Vánoce, na které nezapomenou, a sami si připomeňte to, co tak důvěrně znáte z dětství.

 

Vánoce v gala

Co by to bylo za přehlídku vánočních dekorací a ozdob, kdyby mezi nimi nebylo něco extravagantnějšího? Pro milovníky extrémních barev a okázalého luxusu jsme nachystali kolekci Vánoce v gala, která kombinuje jasné, až přemrštěně blýskavé barvy: ostře tyrkysovou, žlutě zlatou a tmavou až temně černou. Kdo si chce dopřát tak trochu jiné Vánoce, trochu nonšalantní a hodně extravagantní, potom je pro něho tato kolekce jako stvořená. Buď ji zavrhnete hned nebo vás obejme a už nepustí.

 

Tak jaké budou letos Vánoce u vás?