Každý škodlivý organismus má své přirozené nepřátele, kteří v přírodním prostředí regulují jeho výskyt. Biologická ochrana rostlin je metoda ochrany, která proti škůdcům a chorobám využívá jejich predátory, parazity a přípravky na bázi virů, bakterií a hub nebo rostlinné extrakty. Prostředky biologické ochrany jsou šetrné k životnímu prostředí, jsou bezpečné pro člověka i pro domácí zvířata. Jejich použití není škodlivé pro užitečný hmyz a ostatní necílové organismy. Naše produkty na rozdíl od od chemických přípravků nezanechávají žádné škodlivé látky na ošetřených rostlinách a v půdě. Základním předpokladem úspěchu je včasná identifikace škůdce a následné použití vhodné metody ochrany.

Protože biologické ochraně, která funguje běžně v přírodě, fandíme, zařadili jsme některé produkty biologické ochrany do naší nabídky a vy si je u nás můžete pořídit. Funguje to jednoduše: vyberete si u nás přesně takový preparát, který bude fungovat na váš problém. Vezmete si ze stojanu kartu, na pokladně zaplatíte. Pokladní vám do karty napíše termín, ve kterém si ho budete moci vyzvednout. V daný termín si ho vyzvednete a co nejrychleji podle návodu aplikujete.

 

Živé organismy = 100% přírodní ochrana vaší zahrady

Pro správnou účinnost je třeba dodržet několik zásad:

 - vyzvedněte přesně v termínu, který vám pokladní zapíše na kartu, max. do druhého dne

 - uchovávejte v chladničce při teplotě 5-10°C

 - striktně dodržte aplikační postup, který je uvedený na kartě

 

Aktuálně v nabídce:

Roztoč dravý na svilušky (Phytoseiulus persimilis)

100ks

Vosička proti molicím (Encarsia formosa) 200ks

200ks

Vosička proti mšicím (Aphidius colemani) 100ks

100ks

Roztoč proti třásněnkám (Amblyseius cucumeri)

5000ks

Vosička proti molicím (Encarsia formosa) 1000ks

1000ks

Nemaplus parazitické hlístice na smutnice

5 miliónů

Nabídka je proměnlivé v závislosti na dostupnosti jednotlivých preparátů.

 

 

Biologická orchrana, to jsou nejen živé organizmy, ale i řada přípravků na přírodní bázi ať už na choroby nebo škůdce, popřípadě k monitorování výskytu škůdců (feromonové lapáky, lepové desky).