Pro přikrmování ptáků byste si měli pořídit krmítko, kam se budou ptáci slétat a kam jim budete připravovat dobroty. Vybírat můžete z několika různých typů, materiálů, barev. Můžete je pověsit na větev stromu nebo upevnit na tyč. Je to na vás.

My vám nyní představíme krmítka, která mají styl: Krmítka Finch a Domek od české firmy Plastia, která zúročila své dlouholeté zkušenosti a přinesla výrobky, které podporují principy udržitelnosti a život v souladu s přírodou. Krmítka jsou z dílny mladých designérů, kteří na výrobě spolupracovali s Českou společností ornitologickou. Jsou tedy pro ptáčky bezpečné a jejich údržba a doplňování je velmi snadné.

 

Krmítko Domek

Hravé provedení připomínající pohádkovou chaloupku zaujme především děti. Lze zavěsit nebo umístit na tyč. V zelené a hnědé barvě

Krmítko Finch

Krmítko je velmi jednoduchého a moderního designu. Naleznete ho v barvě zelené, antracitové a vínové. I toto krmítko lze zavěsit nebo umístit na tyč.

 

Pro zastánce dřevěné klasiky a domečků z přírodních materiálů máme ale také dostatečný výběr tvarů, typů a barev. Stejně tak vám nabídneme i krmení, které návštěvníci vašeho krmítka zajisté ocení.

Čím přikrmovat ptáky v zimních měsících? Čtěte zde

 

Krmítko potěší děti i dospělé a stane se vítaným objektem pro společné pozorování života ve vaší zahradě. Užijte si ho!