Baví vás grilování? Milujete také tu příjemnou atmosféru, kdy se sejdete s přáteli, povídáte si, smějete se a společně připravujete dobroty, které máte rádi?

Pokud sázíte na jistotu a očekáváte velký výběr, kompletní sortiment a prověřenou kvalitu, potom pro vás máme skvělé doporučení. Zastavte se u nás na prodejně v Teplicích. Najdete zde vše, co k pořádné grilovačce budete potřebovat - od různých typů grilů a jejich příslušenství, přes bylinky, které vašemu jídlu dodají ten správný šmrnc až po skvělé delikatesy z našeho farmShopu jako jsou různá pesta, hořčice nebo třeba koření.

 

GRILY

Proč jsme si do své nabídky vybrali právě značku Weber? Protože máme sami vyzkoušené, že na grilech Weber je grilování opravdu radost. Na poměrně velkém prostoru máte možnost si grily prohlédnout, osahat, porovnat - prostě podívat se jim pod pokličku. Zjistíte, jaké doplňky jsou k tomu kterému modelu k dispozici, jak se používají a proč je dobré je mít. Jediná věc, v které byste měli mít jasno, je vaše představa o způsobu grilování, vašem životním stylu a času, který grilování chcete věnovat.

Každopádně - vyberete si určitě - Weber nabízí téměř vše od nejlevnějších kotlů, přes elektrické stolní grily na malou terásku na až po velké plynové grily.

Více o grilech Weber zde

 

PODPALOVAČE a spol. 

PE-PO není jen pevný podpalovač. Tradiční značka PE-PO už přes padesát let pomáhá vždy, když je potřeba to pořádně rozžhavit. Vybírejte z široké řady produktů od klasického pevného podpalovače až po čisticí prostředky, lampové oleje, brikety či dřevěné uhlí. 

 

BYLINKY

Protože jsme specialisté zejména na rostliny, nedá nám to, abychom vám ke grilování nenabídli i čestvé bylinky. Teprve s nimi bude vaše grilovačka kompletní. Teprve bylinky dodají vašemu grilování ten správný šmrnc. V průběhu celé letní sezóny vám nabízíme široký sortiment bylinek vhodných pro využití v kuchyni. Výběr už je jen na vás.

 

DELIKATESY, které při grilování nesmí chybět

Další možností, jak si zpestřit letní grilovní, jsou různé delikatesy z našeho farmShopu - pesta, nakládaná zelenina, kvalitní oleje nebo skvělé, jemně kořeněné hořčice z opatství Nový dvůr. A pokud chcete, aby každé vaše grilování bylo královskou hostinou, pak používejte jedině královské koření Solomon.

 

... a na závěr NĚCO PRO KRÁSU i ZÁBAVU

Pro dotvoření příjemné atmosférny u nás najdete i spoustu krásných a stylových doplňků na stolování a servírování od misek, sklenic, karaf, prkének, dekoračních předmětů až po svíčky, lampy, ubrousky až po něco malého pro vaše nejmenší hosty.

 

Teď už zbývá jen jediné - popřát vám prima zábavu a dobrou chuť!