Práci na zahradě si můžete usnadnit různými druhy nářadí a širkou škálou šikovných pomocníků. Nabízíme vše potřebné od rýčů, lopat, lopatiček až po hrábě, motičky, zahradnické nůžky, nůžky na živé ploty až po zahradnické rukavice. Rádi vám poradíme a pomůžeme vybrat značku i typ, který vám nejlépe padne.

Co se týče zahradnického nářadí, mysleli jsme i na děti. Nářadí pro ně musí totiž vypadat přesně jako to dospělácké, musí být v záživých barvičkám a musí mít přesně jejich velikost.

 

Nabízíme následující značky nářadí pro práci na zahradě:

FISKARS

Zahradní nářadí FISKARS je ergonomické, lehké, výkonné. Je vyrobeno tak, aby co nejvíce snižovalo námahu a únavu při práci. Stálicí v sortimentu Fiskars jsou nůžky, které se snadno používají. Držadla jsou vyrobena z pevného polyamidu. Čepele z nerezové oceli, které snadno přestřihnou zahradní drátek i vetvičky rostlin, čepel lze zajistit zámkem. Dvouručními nůžkami zvládnete přestřihnout i větev o průměru 50 mm.

V naší nabídce najdete i housenice, nůžky na živý plot nebo na trávník.

Nabízíme také zahradní nářadí jako rýče, lopaty, vytrhávače plevele, hrábě i drobné zahradnické náčiní.

FISKARS je synonymem i pro kvalitní a vysoce výkonné sekery v různých velikostech.

 

GARDENA

Se zahradním nářadím Gardena se snadno pustíte do obdělávání zeleninových či květinových záhonů, do péče o trávník nebo do střihání okrasných či ovocných dřevin.

Gardena Combisystem umožňuje kombinovat násady s různými druhy nářadí, ať už potřebujete motyku nebo hrábě.

Při péči o trávník oceníte posypové vozíky, které Vám pomohou rovnoměrně rozptýlit travní semeno nebo trávníkové hnojivo.

Kvalitní malé ruční postřikovače Vám usnadní ochranu rostlin před škůdci či chorobami.

Vodní program Gardena je léty přověřená kvalitní alternativa zavlažování pro vaši zahradu. Sestavte si systém zavlažování podle Vašich představ. Z vodního programu Gardena nabízíme spojky, rychlospojky, opravky, sprchy - postřikovače, rotační i překlápěcí rozstřikovače, hadice (pouze balený sortiment). Užitečným pomocníkem jsou určitě i různé vozíky a nástěnné bubny na hadice, které hadice udrží v dobrém stavu, pomohou s lepší manipulací a okolí vašeho domu a zahradu udrží v pořádku, bez zamotaných hadic.

 

Postřikovače GLORIA

Exkluzívní řada kvalitních postřikovačů zahrnuje od malých ručních až po objemné zádové prakticky na co si vzpomenete. Ruční postřikovače GLORIA jsou spolehlivým pomocníkem k ochraně rostlin na zahradě i pokojových rostlin v domácnosti. V jejich konstrukci je použito těsnění z materiálu Viton®, díky němuž jsou postřikovače odolné vůči teplotnímu a chemickému namáhání. Extrémně robustní nádoby jsou vyrobeny z vysoce jakostního plastu. Maximální provozní tlak 3 bar, který vytváří výkonná pumpička, dovoluje dlouhou nepřetržitou dobu stříkání bez dopumpování a zaručuje trvale homogenní obrazec postříkání. Zároveň tvar a velikost postřikovacích přístrojů  umožňuje příjemnou a jednoduchou práci. Ergonomie,design a funkčnost jsou hlavními měřítky při výrobě námi nabízených postřikovačů.

Potřebujete-li se s postřikovačem často přemisťovat anebo pracovat na ploše, pak jsou pro vás určeny zádové postřikovače GLORIA s kvalitní nerezovou trubkou. Rukojeti byly vyvinuty velmi ergonomicky s měkčeným plastem a manometrem pro trvalý přehled o stavu tlaku

  

Mimo uvedené značky samozřejmě nabízíme i tradiční sortiment zahradního nářadí s dřevěnou násadou pro široké využití na zahradě i okolo domu.

 

Praktickou věcí, která potěší každého zahradníka, jsou rukavice. Nabízíme široký sortiment rukavic pro různé práce na zahradě.