Voňavá přírodní kosmetika, luxusní mýdla z přírodních ingrediencí, krásné balení. Hodí se pro hýčkání sebe sama nebo ji bez výčitek můžete darovat jako skvělý dárek.

Nesti Dante

Společnost založil roku 1945 pan Dante. Ve svých 20-ti letech začal vyrábět mýdla v 70 - 120 tisícilitrových kotlích, kdy proces trvá mnoho dní. Nesti Dante je jednou z mála společností, která vyrábí luxusní mýdla na přírodní bázi, z přírodních produktů. Přírodní původ potvrzuje i dlouhodobá trvanlivost až 3 roky.

Saloos

Je česká rodinná firma. Je jedničkou v oboru aromaterapeutické biokosmetiky a největším výrobcem masážních olejů. Společnost Saloos je významným výrobcem přírodní BIO kosmetiky. Saloos přináší radost, krásu a zdraví už více než 20 let. Dnes nejoblíbenější a nejpoužívanější aromaterapeutická kosmetika začala psát svůj příběh v roce 1993. 

Pleva

Rodinná firma se zaměřuje na zpracování léčivých včelích produktů (medu, mateří kašičky, pylu, propolisu a včelího jedu) do kosmetiky a potravinových doplňků. Na trh dodává nejširší sortiment kosmetiky se včelými produkty Jako jediní v České republice zpracovávají včelí jed. K výrobě svých produktů používají kvalitní český med, přičemž chovem včel se zabývají již od roku 1969 a zpracování včelích produktů od roku 1990.