Prostřete užitečným ptáčkům přímo u vás na zahradě - nainstalujte si krmítko! Užijete si spoustu zábavy při pozorování jeho návštěvníků a pomůžete jim přečkat dlouhou zimu.

Ptáci i lidé žijí na Zemi odedávna vedle sebe. Pomáhají nám zbavit se nepříjemných hmyzích škůdců a bohužel je pravda, že opeřených pomocníků v posledních letech ubývá. Není však nic obtížného vrátit je zpět do lidské blízkosti. Jednoduchám pomocníkem jsou ptačí krmítka.

Krmítka z řady Urbalive vyvinula forma Plastia ve spolupráci s Českou společností ornitologickou.

 - dvě provedení v několika barevných variantách

 - pocházejí z dílny mladých designérů

 - jsou určena pro volně žijící ptáky, lze je zavěsit nebo připevnit na zábradlí nebo tyč

 - snadná údržba i doplňování krmiva

 

Krmítko Domek má hravé provedení připomínající pohádkovou chaloupku, které zaujme zejména děti. Je dostupné v zelené a hnědé barvě. Lze jej umístit na tyč nebo zavěsit.

Krmítko Finch má jednoduchý moderní design, vyrábí se v zelené, vínové a antracitové barvě. Lze jej zavěsit nebo umístit na tyč.

 

Kromě těchto si samozřejmě můžete krmítko vyrobit sami a nebo si vybrat třeba roztomilou chaloupku ze dřeva nebo jiného přírodního materiálu. Nabídka je opravdu široká.

 

Více o parametrech, které by mělo správné krmítko splňovat se dočtete zde

Co nasypat do krmítka a co do něj rozhodně nepatří? Čtěte zde

 

Náš tip: Krmítko se může stát i skvělým vánočním dárkem. Potěší děti i dospělé, hodí se do zahrady i na balkon a pozorováním života okolo něj se zabaví celá celá rodina.