Možností jak zařídit, aby to doma krásně vonělo, je mnoho - každý si můe vybrat podle toho, co mu vyhovuje nejvíc. Od tyčinkových difuzérů, voných olejů, vonných svíček, aromalamp až po katalytické lampy. Nabízíme kvalitní vůně od osvědčených značek. Udělejte radost sobě nebo svých blízkým.

Vybírat můžete z několika světoznámých značek:

Nesti Dante - vonná přírodní kosmetika i vůně do prádelníku

Nesti Dante je italská značka s úžasným příběhem a ještě úžasnějšími produkty s vůní květin a ovoce. Vše začalo mýdlem, které je dodnes hlavním produktem společnosti. Sám pan Dante Nesti ve svých dvaceti letech začal vyrábět první mýdla ve svém domě. Dnes patří Nesti Dante mezi hlavní producenty v Evropě používající klasickou metodu výroby mýdla ve velkých nádobách. Kromě klasického mýdla naleznete mezi produkty i mýdla tekutá, dále pak sprchové gely, vůně do prádelníku, oleje a soli do koupele. Produkty jsou vhodné jako dárek a určitě stojí i za ozkoušení na vlastní kůži.

 

Yankee Candle - svíčky, vosky, aromalampy, vůně do zásuvky a další vonný sortiment

Vonné svíčky Yankee Candle jsou prostě legendou. Jsou nejoblíbenějšími svíčkami po celém světě a zcela právem! Velký výběr vůní a špičková kvalita z nich dělá opravdové bestsellery.
Více o Yankee Candle zde
 
 
Bytové vůně Millefiori - difuzéry, vonné pytlíky, oleje a katalycké lampy
Italská společnost MILLEFIORI MILANO byla založena počátkem devadesátých let. Původně se věnovala výhradně výrobě svíček. Později se začala věnovat i interiérovým vůním, které mají v dnešní době obrovský úspěch. Firmu tak pozvedly na jednu z nejžádanějších v oboru. MILLEFIORI MILANO klade u výrobků důraz na kvalitu a nezávadnost použitých surovin, které jsou původem z Itálie, ale i na designové pojetí produktů. Ty vytváří vždy stylový designový doplněk, který provoní váš dům.
 
 
Atraktivní svíčky Wood Wick
Originální řada vonných svíček z vysoce parfemovaného, kvalitního vosku se sójovou složkou. Svíčky WoodWick patří mezi nejprodávanější svíčky této kategorie v USA. Vychutnejte si sofistikované vůně spolu s unikátním jemným praskáním dřevěného knotu. Hoří čistě a při správném použití vyhoří včetně okrajů.
 
Tak ať je váš domov voňavý!