Doslova fenoménem se v posledních letech stala značka Yankee Candle, která nabízí široký sortiment vonných svíček, vosků a dalšího příslušenství. Velikou oblibu si získaly zejména díky široké škále vůní a pro svůj atraktivní vzhled se staly i vyhledávaným dárkem.

Za jedinečností svíček Yankee Candle stojí v prvé řadě kvalitní výroba. Značka Yankee Candle využívá tradiční postupy starých místrů a kombinuje je s exotickými i tradičními vůněmi květin, ovoce nebo koření. Svíčky Yankee Candle jsou vyráběny z nejlepšího parafínu a ručně rovnaného bavlněného knotu. Vše je uzavřeno ve skle.

Nabídka vůní je velmi nápaditá a široká, takže si jistě vybere každý. Yankee má vůni pro každého! Provoňte si domácnost příjemnou vůní nebo darujte svíčku Yankee Candle svým blízkým!

Více o Yankee Candle zde

 

Woodwick jsou velmi kvalitní vonné svíčky vyráběné v USA. Přináší skutečné potěšení z luxusní vůně a autentického zvuku praskajícího ohně v krbu díky dřevenému knotu. Jsou dekorovány elegantním dřevěným víčkem, které při hoření svíčky slouží jako podstavec a chrání povrch nábytku. Svičky jsou hluboce a zcela parfémované přírodními esenciálními oleji.

 

Millefiori je renomovaná italská společnost, vnímaná jako nejpovolanější odborník na sofistikované interiérové vůně. Ná dlouholeté zkušenosti s jejich výrobou a prodává se v desítkách zemí po celém světě. Millefiori jsou bytové difuzéry a oleje pyšnící se parfémovou vůní. Jsou vyrobeny z čistě přírodních éterických olejů, proto nedochází k uvolňování žádných škodlivých látek. Svůj domov si tak bez výčitek můžete provonět originální čistou vůní.