Chovatelské potřeby pro psy

Pamlsky, hračky a další chovatelské potřeby pro psy.

Hračky pro psy - při jejich výběru záleží na charakteru, temperamentu, velikosti psa a požadavku majitele. Každopádně všechny hračky jsou z bezpečných materiálů a dbáme na splnění hlavních kritérií – zajistit nejen zábavu, ale i vhodný výcvikový prostředek.

Zdravé a chutné pamlsky slouží nejen jako odměna pro psy, ale i jako výživný doplněk stravy. Zaměřujeme se především na výrobky z masa )Rasco pamlsky).

Praktické nerezové misky z odolného materiálu jsou vhodné do jakéhokoli prostředí, máme je v několika provedeních, včetně protiskluzové úpravy nebo v cestovních variantách.

Najdete u nás také antiparazitika na přírodní bázi pro kočky i psy. Důvěřujeme značce Margus, která obsahuje výtažek z palmy Azadirachta Indica. 

 

Chovatelské potřeby pro kočky

Pamlsky, hračky a další chovatelské potřeby pro kočky jako např. steliva.

Každá kočka je především lovec, instinktivně se snaží ulovit vše, co jí připomíná kořist. Kočky se dokáží s dobrou hračkou zabývat skutečně i mnoho hodin. Hračky tříbí smysly a kočku zaměstnávají.

Příjemné soužití v domácnosti s kočkou zajistí steliva a toalety. Stelivo Asan je bezpečné ekologické stelivo s maximální absorpcí vlhkosti. Silikátová podestýlka Catwill vyniká pojímáním pachů. 

Novinkami v sortimentu, které jsme chovatelům v poslední době nabídli, jsou kvalitní konzervy Animonda, řada Carny a také hračky pro kočky s catnipem (šantou kočičí).

 

Morčata, králíci a další hlodavci

Chovatelské potřeby pro králíky a další malé i větší hlodavce - krmení, podestýlky, seno, hobliny, pelety a další.

 - krmivo, řada Apetit (prémiová kvalita)

 - pamlsky pro hlodavce – tyčiky, dopsíky a další

 - hračky – okusovátka atd.

 - pítka a krmítka

 

Chováte domácího mazlíčka z řad hlodavců? Chovatelské potřeby pro králíky, morčata a další hlodavce zahrnují široký sortiment krmiv, podestýlek, hraček atd. Asan jsou steliva ekologická a zdraví bezpečná jak pro mazlíčky, tak pro jejich majitele.

 

Okrasné ptactvo

Sortiment krmiva pro ptáky od těch nejmenších zebřiček, chůviček po andulky, střední ptactvo (korely), až po ty největší ptáky (prémiová řada Apetit)

 - doplňkové krmivo: tyčinky, proso, sépiové kosti ...

 - hračky do klecí – zvonky, houpačky, atd.

 

Jezírkové rybičky

 - krmení a chemie pro úpravu vody v jezírkách (řada Sera a Tetra)

 - krmení od malých balení až po velké

 

V celoroční nabídce máme i zelené rostliny, které čtyřnozí mazlíčci milují: trávu pro zvířata (převážně kočky), callisi (převážně želvy a rerarijní zvířata) a chlorophytum, které mají rádi králíci.