Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
cs

Teprve živý vánoční stromek dodá vašim Vánocům tu správnou atmosféru!
Zkuste letos stromek v kontejneru - ať už domů nebo na terasu, ke vstupu do domu nebo na zahradu. Stromky, které nabízíme, jsou pěstovány tak, aby se později mohly přesadit do volné půdy a mohly růst dál. Jsou částečně zakořeněné, takže vám udělají radost hned po několik následujících Vánoc.

Smrk pichlavý - Picea pungens - zaujme barevnou škálou jehličí, jež se pohybuje od sytě zelených přes stříbrné až namodralé barvy.
 
Jedle korejská - Abies koreana - pokud větvičky s jehličím v ruce rozemnete, ucítíte výraznou ovocnou vůni. Velké oblibě se těší pro své šišky, které mají fialovo-purpurovou barvu a válcovitý tvar.
 
Jedle Fraserova - Abies fraserii - jde o velmi pravidelně a hustě větvenou jedli, která kouzelně provoní sváteční interiér. Je pomalu rostoucí a proto je vhodná na menší terasy či balkóny.
 
Dopřejte si provoněné Vánoce a užijte si svůj oblíbený stromek i v následujících letech. Užijte si výhody živého stromku v květináči!