Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
cs
Čaje Basilur

Čaje Basilur

Čaje Basilur

Perfektní dárek nebo báječné chvíle nad šálkem čaje? Představujeme vám srílanské čaje Basilur v originálních obalech. Mohou být skvělým dárkem, který rozhodně neurazí ... a co teprve ta úžasná chuť!

Číst více
Prémiové čokolády

Prémiové čokolády

Prémiové čokolády

V chocoMe kombinují ty nejlepší suroviny a vytváří kombinace čokolád, které si jednoduše zamilujete.

Číst více
Pečené čaje

Pečené čaje

Pečené čaje

Když dáte různé ovoce, které máte rádi, na plech a v troubě upečete, vznikne pečený čaj. A pokud jste tak neudělali v plné ovocné sezóně, nesmutněte - máme pro vás ty nejlepší pečené čaje připravené my v našem farm shopu s delikatesami.

Číst více
Víno

Víno

Víno

Víno jako dárek?! Ano. A i toto si u nás můžete vybrat. Nabízíme Víno z Kobylí s osobitým charakterem často oceňovaným na prestižních soutěžích. Milovníci červeného vína ocení tradiční Frankovku, Modrého Portugala nebo méně obvyklé André. Z oceněných bílých vín si můžete vybrat Tramín, Veltlínské…

Číst více
Ostatní

Ostatní

Ostatní

Mezi dalšími delikatesami, které můžete bez výčitek darovat i jako skvělý prezent, v naší nabídce najdete vynikající džemy, zajímavé sušenky, bonboniéry, bylinné sirupy a další zboží dle aktuální a sezónní nabídky.

Číst více