Už přemýšlíte o tom, co si letos vypěstujete na své zahrádce a jak si vyzdobíte dům a zahradu?! Právě teď je nejlepší čas vytvořit si jarní sesazovaný truhlík na okna nebo osázet si nádobu jarními květinami ke vstupu do domu. Právě teď je také ten správný čas na výběr správného osiva zeleniny, bylinek a květin.

 

Vítání jara

11. - 12.3. 2017 

  • Kouzlo jarních dekorací – vystoupení floristy a zahradníka Jana Kopřivy (sobota, neděle 10 – 12, 13-15 a 16-18 hodin). Téma: sesazované jarní nádoby, jarní výzdoba domu, bytu, terasy.
  • Vše pro vaši jarní zahradu: semena, bylinky, první zeleninová sadba, potřeby pro pěstování hub, cibule sazečka, sadbové brambory, sadba jahod, ovocné stromy

 

Těšte se na vystoupení floristy a zahradníka Jana Kopřivy, který vám po celý víkend bude ukazovat jak si vytvořit jarní truhlík nebo sesazovanou nádobu ke vstupu do domu, ukáže vám, co všechno lze do sesazovaných nádob použít, jak se o ně potom dále starat i jak vytvořit další jarní dekorace.

Nadcházející víkend bude ale i o dalších věcech, které k jaru patří: v prvé řadě semínka zeleniny, bylinek i květin. Připravili jsme pro vás i rozšířenou nabídku dalších rostlin a plodin, které se na zahradě dají vypěstovat a sníst: voňavé bylinky, první zeleninová sadba, výběr sadbových brambor; o tomto víkendu budeme mít poprvé v letošním roce sadbu kvalitních vraňanských jahod a také ovocné stromy – prostokořenné i kontejnerované.

Těšíme se naviděnou!