Začtěte se do Zpravodaje LÉTO 2015:

 - znáte tu nevšední vůni? Je známá a nezapomenutelná. Patří magickým květenstvím floxů, které jsou trvalkou sezóny 2015. Hned v úvodu vám je představíme.

- obujte se do barev - tentokrát do netypicky letních barev: modré a fialové. Seznamte se s několika rostlinami v těchto barvách, které by neměly uniknout vaší pozornosti.

- chcete si užívat krásu rozkvetlé hladiny a nemáte zahradní jezírko? Nevadí, pěstujte lekníny v nádobě

- svatba ve fialové a modré? Proč ne?! Další díl svatební floristiky vám představí svatební aranžování právě v těchto barvách.

 - jaké by bylo léto bez jahod! Představíme vám tři nejoblíbenější odrůdy jahod, dozvíte se tipy pro jejich pěstování, poradíme vám, co z jahod uvařit.

 - víte, co je to mykorhiza? Není to jen tak obyčejná houba! Jde o půdní houby, které se napojují na kořeny rostlin a pomáhají jim přijmout větší příděl živin a vody. Čtěte a dozvíte se víc ...

 - abyste nic nepohnojili, přinášíme vám základní přehled hnojiv, která budete tuto sezónu potřebovat.

 

Mimo odborných článků a nových trendů naleznete ve Zpravodaji anketní dotazník, kterým nám pomůžete zlepšit naše služby. Vyplněním dotazníku a vhozením do boxu umístěném u pokladen naší prodejny se zároveň zařadíte do slosování o dárkové poukazy v hodnotě 3000 Kč, 2000 Kč a 1000 Kč. Anketní formulář naleznete také na www.szc.cz/anketa/

 

Přejeme vám příjemné počtení a krásný vstup do léta!

Časopis Zpravodaj Léto 2015 ke stažení zde