Přijďte si užít víkend plný slunečnic. Naše zahradnictví bude o tomto víkendu plné žlutých krasavic a budete se moci pokochat nejen jejich krásou, ale i uměním floristy Jana Kopřivy.

Protože se nás často ptáte, zda pořádáme kurzy vázání květin, připravili jsme pro vás tuto jedinečnou možnost něčemu se přiučit - v sobotu i v neděli proběhne kurz květinové vazby s Janem Kopřivou, tak neváhejte - počet míst je omezený!
Vstupenky na kurz jsou v prodeji na pokladnách zahradnictví a hodí se i jako originální dárek k narozeninám, svátku nebo prostě jen tak pro radost!

 

SLUNEČNICOVÝ VÍKEND

aneb Kopřiva mezi slunečnicemi
9. a 10. 9. 2017

- výstava různých barev a druhů řezaných slunečnic
- dekorace a aranžované květinové objekty ze slunečnic
- kurz květinové vazby s Ing. Janem Kopřivou (vstupenky na kurz v prodeji na pokladnách zahradnictví)

Termíny kurzu květinové vazby:
sobota 9.9.2017 od 16 do 18 hodin
neděle 10.9.2017 od 10 do 12 hodin

Cena 2-hodinového kurzu včetně materiálu: 390 Kč.

 

Možná vás zajímá, jak bude KVĚTINOVÝ WORKSHOP probíhat a co je obsaženo v jeho ceně?! 

1. část teoretická (30 min): Ukázka vázání kulatých kytic metodou kladení stonku do spirály, dozvíte se jaké květy a materiál je vhodné kombinovat a také jak ošetřit květiny, aby vám co nejdéle vydržely.

2. část praktická (60-90 min): naučíte se správně držet a klást stonky řezaných květin a vytvoříte si kytici pro vaše potěšení nebo jako dárek.

Kurz je vhodný i pro začátečníky.

V ceně kurzu je veškerý rostlinný i dekorační materiál, pracovní nářadí a pomůcky. Na workshop si stačí vzít pouze dobrou náladu a fantazii. Vytvořenou kytici si odnesete s sebou.