Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
cs

U nás si vybere každý. Připravili jsme pro vás několik barevných kolekcí vánočních dekorací včetně letošního hitu: bronzové. Tak račte vystoupit ...

 

Hnědo - šedo - zářivě zlatá a bílá barva

Tato kolekce vzbuzuje hřejivou a elegantní atmosféru: Oheň v krbu, příjemné teplo, sešeřelá atmosféra, v níž se komíhají jen plameny svíček a po stěnách poskakují odlesky zlatých a bronzových dekorací.

 

Barvou letošních Vánoc je v Evropě právě bronzová.

 

Červená, vínová a tmavě zelená

Která barevná kombinace ve vás zaručeně vyvolá vánoční pocity?! Pro většinu lidí to je červená v kombinaci se zelenou. Vánoční klasika?! Ano, ale může mít mnoho podob. Červená barva dokáže být slavnostní, okázalá i tradiční. Záleží na jejím odstínu i na tom, s čím ji zkombinujete.

Žádná jiná barva není s Vánocemi spojená víc než červená. V náboženském pojetí symbolizuje červená barva Kristovu krev a často se kombinuje se zelenou, která naopak představuje jeho zmrtvýchvstání.

 

Stříbrná s odstíny růžové

Trochu netradiční a možná i trochu bláznivé? Právě tak působí spojení stříbrné, fialové a růžové barvy. Pro někoho možná „nevánočně“ laděné barvy, ale proč ne?!

 

Zkuste být letos trochu odvážní, popusťte uzdu své fantazii a uvidíte, že váš interiér dostane bohémský šmrnc a svěží vítr!

 

Mandlová bronz

Co si představit pod mandlovou bronzí? Jemné spojení bílé, krémové, žluté a jakoby tlumených odlesků stříbrné a zlaté barvy. V náznaku se objeví na chvíli i jemný odstín ledově modré barvy, ale je to jen krátký okamžik. Možná že se tato kolekce stane vaším letošním favoritem, pozornost si každopádně zaslouží.

Této kolekci vévodí jemné odstíny bílé, žluté a krémové barvy.

 

Klasické Vánoce (nejen) pro děti

Dáváte přednost tradici a Vánoce se u vás nesou každý rok na červené vlně? Převládají ve vašich vánočních dekoracích především přírodní materiály - dřevo a kov, záplava andělíčků, rolniček, dřevěných hvězdiček a stromečků? Spousta různých postaviček a panáčků? Tak toto je přesně pro vás.

Nejen děti ocení tuto kolekci tradičních vánočních dekorací.

 

Jiskřící námraza za okny

Co byste rádi viděli o Vánocích z okna? Bílý, čerstvě napadaný sníh, omrzlé větve stromů, jiskřící námrazu a sem tam nějakou srnku nebo zajíčka? Tak tahle bíle jiskřící kolekce bude právě pro vás!

 

 

 Milujete bílou barvu a vánoční dekorace si bez ní prostě nedokážete představit?