Jakou sadbovou zeleninu nás můžete koupit?

V závislosti na počasí a aktuálním týdnu se sortiment proměňuje, proto u nás nedostanete najednou všechny odrůdy, které jsou v katalogu zmíněny. Stejně tak se mohou objevit i odrůdy jiné.

 

Katalog SADBOVÉ ZELENINY zde

Sortiment v katalogu je neustále rozšiřován a obměňován, takže v něm můžete najít i odrůdy, které momentálně na prodejně nebudou, stejně tak na prodejně se mohou objevit druhy, které jsme nově objevili u českých pěstitelů a v katalogu zatím nejsou.

 

Salát

Prodej sazenic salátu u nás začíná již začátkem března, tento salát je určen pro výsadbu ve sklenících a fóliových krytech. Sazenice salátu nabízíme už od března, rané jarní odrůdy střídají odrůdy letní - odolné vůči vybíhání do květu.

Salát patří mezi nejoblíbenější zeleninu. V obchodech bývá k dostání už po celý rok, ale není nad to vypěstovat si vlastní chutnou hlávku na své zahradě. Do nedávna se u nás pěstovalo jen omezené množství druhů, což je škoda. Zkuste to letos sami!

Více o pěstování salátu zde

 

Košťáloviny (kedlubny, květák, zelí, kapusta, brokolice, …)

Z košťálovin jsou nejžádanější kedlubny pro jednoduché pěstování, ale najdete u nás i ostatní druhy, náročnější na pěstování a výživu.

 

Rajčata, papriky, okurky

Do sortimentu jsou zařazovány až po těch nejranějších druzích zeleniny. Jako první jsou to odrůdy pro pěstování ve sklenícíh a foliovnících.

 

Celer

Tradiční položkou v sortimentu sadbové zeleniny je celer.

 

 Sortiment sadbové zeleniny se bude postupně rozrůstat o melouny, cukety, dýně a další druhy.

 

 

Náš tip:

I když nemáte zahrádku či zahradu, můžete si nyní vykouzlit kousek přírody třeba na balkóně nebo terase. Nabízíme přímo revoluční způsob, jak si vypěstovat zdravé a chutné plody rajčat a paprik bez použití pěstební nádoby. Postačí vám k tomu tento výrobek, který plně nahradí květináč. A pak už jen otočíte a sázíte :-)

  

Je to jednoduché: Umístěte obal na určené místo a otočte ho tak, aby zadní strana byla orientovaná nahoru. Prořízněte vyznačené čtverce. V těchto místech odeberte cca 1 hrst substrátu. Do vytvořené prohlubně vysaďte rostlinu, dosypte odebraným substrátem a lehce přimáčkněte. Zalijte a následně udržujte substrát dostatečně vlhký.

 

 

KATALOG Sadbové zeleniny naleznete zde. Jeho sortiment je stále rozšiřován.