Několikanásobný mistr ČR ve floristice Jaromír Kokeš a přední česká floristka Klára Franc Vavříková předvedli ve skvělém prostředí zámku originální květinovou show.

 

Hlavní protagonisté květinového čarování na zámku Jezeří - Jaroslav Kokeš a Klára Franc Vavříková, s rostlinným materiálem ze Zahradnictví Dvořák a syn.

 

Hlavním cílem pořadatelů bylo proměnit tento čarovný zámek alespoň na jeden den v dětský ráj. Akce s podtitulem Dětský den s Klokánky byla určená nejen pro opuštěné děti z azylových domů Klokánek v Ústeckém kraji, ale také pro všechny ostatní děti a jejich rodiny. Jak prozradila jedna z hlavních organizátorek celé akce, Romana Vítová, "smysl celé akce je v tom, že návštěvníci svou účastí podpoří děti, které v Klokáncích žijí - výtěžek z celé akce půjde na jejich podporu, část peněz poputuje i na opravy zámku Jezeří.

Celodenní bohatý program zahrnoval nejen již zmiňovanou floristickou show, ale i divadlo, vystoupení dětských tanečních souborů, zajímavá povídání, módní přehlídky, koncerty. Zlatým hřebem dne bylo vystoupení Olgy Lounové a její skupiny, která děti z Klokánků dlouhodobě podporuje.

Protože již druhým rokem spolupracujeme s teplickým Klokánkem, rozhodli jsme se podpořit tuto charitativní akci i my.

 

 

 

Dětský den s Klokánky na zámku Jezeří se vydařil. - 28.5.2016