Herzogin Christiana

Mnohokvětá růže, která upoutá zejména tvarem svých květů, které zůstávají krásně zavinuté. Její vůně se rozvíjí od nezvyklých ovocných tónů v hlavě parfému přes jemné kapky citrónu a šampaňského s nádechem černého bezu a zralých malin ke svěžím tónům čerstvých jablek.

 

Rosengräfin Marie Henriette

Mnohokvětá odrůda nesoucí jméno slavné slovenské rodačky Marie Henrietty Chotkové, která se na začátku minulého století podílele na založení jednoho z největších evropských rozárií. Potěší zvláště příznivce lékořicových a anýzových vůní. Vyniká zejména svou krásou a vitalitou.

 

Constanze Mozart

Mnohokvětá růže s květy jemně růžové barvy pojmenovaná po manželce slavného skladatele vás okouzlí vůní vanilky, citrónové verbeny, šampaňského, mirabelky i sladké švestky.

 

Gräfin Diana

Vzrůstná, velkokvětá odrůda fascinuje především svojí vůní a barvou. Dorůstá do výšky až 1 m. Je vhodná k řezu. Její buket je vysloveně ušlechtile smyslný. Aspekty z květů a ovocných plodů oscilují v dokonalé harmonii. Vedle klasické růžové noty s citrusovým dechem a hlubokým tónem vonného muškátu, vůně litschi, květy chmele, plody broskve a něco mirabelky jsou spojovacím článkem k základnímu tónu. Ten spočívá, kulatý a vyvážený, na sladkém medovém loži a jemném zemitém tónu.

 

Madame Anisette

Velkokvětá růže vzpřímeného vzrůstu. Květy mění barvu od zelenkavé až po krémově růžovou a mají specifickou kořenitou vůni. V základu ucítíte myrhu, anýz i sladký med.