Letošní nabídka cibulovin pochází od nového dodavatele z Holandska a můžete se těšit na novinky v podobě vícebarevných kombinací cibulovin v jednom květináči nebo na výjimečné odrůdy hyacintů v oranžové a žluté barvě. S postupem jara se sortiment nabízených cibulovin stále rozšiřuje a v půlce února už je naše nabídka jarních cibulovin kompletní.

 

Jak o ně pečovat?

Rychlené cibuloviny spolehlivě vnesou jarní atmosféru do vašeho domu, bytu i na pracoviště. Déle vám pokvetou v chladnější místnosti s mírnou zálivkou. Doporučovaná teplota pro pěstování je ideálně do15 stupňů Celsia, ale i v teplejších podmínkách vám vydrží mnohem déle než řezaná květina. Všechny z rychlených cibulovin jsou ideální pro vysazení do truhlíků, v kterých kvete i déle než 6 týdnů, ovšem musíme počkat až pominou větší mrazy, tzn. s výsadbou ven počkám na konec března. Cibuloviny, které odkvetou, uložte na světlé místo s teplotou okolo nuly, kde nemrzne. Na jaře, jak rozmrzne půda, je pak vysaďte ven.

 

Více informací o rychlených cibulovinách a jejich pěstování najdete v článku Cibuloviny - poslové jara v sekci Zahradníkův rok / Jaro.