Doporučujeme vám k prohlédnutí Katalog svatebních kytic a dekorací, který nabízí bohatou inspiraci. Je k dispozici na prodejně nebo si ho můžete prohlédnout i zde.

Samozřejmostí je poradenství našich zkušených floristek. Pokud jste někde zahlédli vaši vysněnou kytici, můžete si přinést její obrázek. 

 

 

 

Každá nevěsta je jiná, výjimečná, a proto by měla mít i výjimečnou svatební kytici. Pomůžeme vám zvolit vhodný tvar, velikost i barvu svatební kytice. Samozřejmě přitom zohledníme výběr šatů, líčení i naturel nevěsty. Od nevěstiny kytice by se potom měla odvíjet celá další svatební výzdoba. Korsáž pro ženicha (jeden ozdobený květ, stejný, jaký byl použit v kytici nevěsty). V kyticích pro maminky, babičky a svědkyně by měly být také stejné květy, jako jsou použity v kytici nevěsty, ale v mnohem skromějším provedení. Dále k svatební vazbě patří zdobení aut, výzdoba stolů, a podle přání také výzdoba různých sálů apod.

 

Objednávky svatební květinové výzdoby a svatebních květin vyřizujeme v oddělení řezaných květin v Teplicích i na prodejně v Mostě.