Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
cs

Právě teď se mění i tvář zahrady. Vy toho využijte a zařiďte, aby nejen zahrada, ale i váše terasa, balkón i okna byly přinejmenším tak okouzlující, jako tomu bylo v létě.

Co pro to můžete udělat?!

 

1. Převlékněte terasu do podzimu

Vyměňte pomalu odkvétající letničky za podzimní rostliny. V naší aktuální nabídce najdete druhy, které jsou v této době nejatraktivnější, například:

✓vřesy, vřesovce, hebe, dabécie, libavka

✓astry, chryzantémy, dlužichy, okrasné trávy

✓macešky, starček, drátovec, okrasná kapusta

 

Další inspirace pro osázení podzimního truhlíku zde

 

  

  

V naší nabídce najdete dostek rostlin pro podzimní odázení venkovních nádob. Záleží na vašem vkusu a fantazii.

 

2. Hnojit? Ano, ale záleží čím

Některým rostlinám pomůžeme překonat zimu zásobováním speciálními živinami, především draslíkem, hořčíkem a sírou. Zpevní rostlinná pletiva, urychlí vyzrávání nových přírůstků (letorostů) a zabrání tak v jejich vymrzání. Hořčíku a síra zvýrazní barvu jehlic jehličnanů a je prevencí jejich hnědnutí.

 

O dalších krocích, jak "vybarvit" vaši zahradu a dopomoci ji ke klidnému přečkání zimy čtěte zde

 

  

To, že u nás letos podzim i chutná, nebyla nadsázka: začalo to Ovocným víkendem, který proběhl na sklonku září a prodejem ovoce od českého sadaře pokračujeme ještě po celý říjen. Tak si přijďte pro zdravé a čerstvé mlsání!

 

K babímu létu patří hlavně chryzantémy, které postupně doplňují vřesy a vřesovce. Podívejte, jaká je to krása, když dorazí nové zboží: